Острозька академія

фотогалерея

Виставка картин харківських художників

У художній галереї Національного університету «Острозька академія» 12 лютого 2014 року відбулося відкриття виставки картин харківських художників.

Письменник Андрій Курков

У Національному університеті «Острозька академія» 13 лютого 2014 року відбулася зустріч студентів із письменником, журналістом, кіносценаристом Андрієм Курковим.

Поетичний марафон тривалістю 456 годин

Починаючи із 27 лютого, студенти безперервно читали вірші Тараса Шевченка. Відтак за 456 годин, зафіксованих на хронометрі, близько трьох тисяч учасників перечитали «Кобзар» 45 разів, а це — 11 250 творів.

Острозькій академії — 20!

12 квітня 2014 року усі підрозділи університету за участю народного депутата України, кандидата у президенти Петра Порошенка посадили Алею мудрості.

Олександр Сич в Острозькій академії

У Національному університеті «Острозька академія» 28 квітня відбулася зустріч із віце-прем’єр-міністром України Олександром Сичем. В Острозькій академії політик вперше.

Нічна екскурсія Острозькою академією

До Міжнародного дня музею в Національному університеті «Острозька академія» для студентів та абітурієнтів підготували незвичайний сюрприз — нічну екскурсію древніми підземеллями й аудиторіями університету.

Інавгурація 2014

31 серпня в Острозькій академії відбулася посвята в першокурсники.

Андрій Садовий відвідав Острозьку академію

Політик і громадський діяч уперше приїхав до університету, щоб поспілкуватись із молоддю й укласти угоду про співпрацю. Під час зустрічі обговорювали проблеми сучасної освіти, законодавства і політики. Не оминули Андрія Садового і гострі запитання що…

День Академії 2014

9 жовтня Острозька академія відзначила 20-у річницю відродження університету

Битва факультетів. Фестиваль (перша гра)

Битва талантів та гумору між студентами факультетів. Хто сильніший?

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення»

6-7 листопада 2014 року в Національному університеті «Острозька академія» проходила ІV всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми культури української мови й мовлення». Участь у конференції взяли науковці з усіх куточків України. …

Лариса Івшина відвідала Острозьку академію

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина відвідала Острозьку академію — щирого друга та партнера газети. Хоча приводом для спілкування з острозькими студентами була презентація новинок Бібліотеки газети «День», дискусія охопила низку проблем суспільно-по…

Написання "Академічного оповідання"

Акція «Академічне оповідання» відбулася в Національному університеті «Острозька академія» п’ятого листопада. Захід приурочений до святкування тижня української писемності та мови в Острозькій академії. Для проведення акції в центральному корпусі унів…

Картина «Острозька Біблія»

У Національному університеті «Острозька академія»17 грудня відбулася перша презентація нової картини Артура Орльонова «Острозька Біблія».