Лариса Івшина відвідала Острозьку академію

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина відвідала Острозьку академію — щирого друга та партнера газети. Хоча приводом для спілкування з острозькими студентами була презентація новинок Бібліотеки газети «День», дискусія охопила низку проблем суспільно-політичного характеру, які зараз на часі. Під час зустрічі майже у дві години студенти говорили з Ларисою Івшиною про уроки революції гідності, роль та відповідальність преси у розв’язанні політичних і міжконфесійних протистоянь тощо. Крім свіжих видань головний редактор «Дня» привезла із собою подарунки — дві фотографії із цьогорічного Міжнародного фотоконкурсу. Серед них — світлина Олени Шовкопляс «Майбутній адмірал», яка отримала приз від Острозької академії та «Артур Степаненко. Позивний — Сокіл» Сергія Харченка, нагороджена Призом Призів «Золотий День». Також Лариса Олексіївна відкрила виставку львіського художника, заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Гавришкевича, яка діятиме у мистецькій галереї університету.