В Острозькій академії засяяли новорічні вогники

В Острозькій академії символічно 19 грудня у День Святого Миколая відбулося відкриття святкових новорічних ялинок біля головного корпусу університету. У цей день студентів та дітлахів урочисто привітав сам Святий Миколай.

Вітаємо першокурсників Острозької академії!

Інавгурація-2016 — церемонія посвяти в спудеї Острозької академії.

Понад 100 студентів Острозької академії отримали стипендії і гранти

У Національному університеті «Острозька академія» 7 червня відбулося вручення стипендій і грантів від української діаспори студентам та аспірантам вишу.

Зустріч випускників Острозької академії – 2016: університетську родину об’єднано

4 червня стіни альма-матер зустрічали близько 200 випускників усіх років навчання. Національний університет «Острозька академія» об’єднав своїх спудеїв з усієї країни.

Результати конкурсу «Голос Острозької академії»

Кращі вокалісти університету змагались за перемогу у конкурсі «Голос Острозької академії» в Культурно-мистецькому центрі.

Обрано нову володарку титулу «Гальшка року»

24 березня титул «Панна грація» та «Гальшка року 2016» здобула представниця гуманітарного факультету Тетяна Оксенюк.

Тиждень факультету політико-інформаційного менеджменту

У Національному університеті «Острозька академія» з 28 березня по 1 квітня під гаслом «Наша 11-та весна» пройшов тиждень факультету політико-інформаційного менеджменту, що був сповнений приємними сюрпризами і несподіванками.

Битва факультетів. Півфінал

Змагання між талановитими та з хорошим почуттям гумору студентами факультетів за головний приз - 3000 гривень! Хто ж приєднається до трійки фіналістів?

Презентація книги Олександра Бойченка «50 відсотків рації»

У п’ятницю, 11 березня, у Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація нової книги Олександра Бойченка «50 відсотків рації».

Тиждень економічного факультету

Черговий раз студенти економічного факультету демонструють свої таланти та організаторські вміння святкуючи тиждень економічного факультету. Фото - підтвердження вищевказаного!

День факультету міжнародних відносин

Фотозвіт заходів святкування дня факультету міжнародних відносин НаУ "ОА" Знайдіть свою посмішку на світлинах.

Візит Президента України Петра Порошенка з нагоди 440-річчя Острозької академії

До Національного університету «Острозька академія» 27 жовтня завітав Президент України Петро Порошенко.

Театралізований флешмоб та встановлення п’ятого рекорду України

Під час дійства можна було побачити тогочасних жителів Острога та засновників Острозької академії ХVІ-ХVІІ століття. Флешмоб розпочався створенням картинки ренесансного міста Острога. Після цього студенти, одягнені в академічні мантії, виконували танц…