Виїзна зимова бізнес-школа НаУОА в НВК м. Славута

17 лютого 2023 р. успішно відбулася виїзна зимова бізнес-школа НаУОА в НВК м. Славута. Учасники школи, одинадцятикласники, мали можливість поглибити свої знання щодо підприємницького середовища, створення бізнес-ідей, важливості обліку, оподаткування, фінансового аналізу, гнучкого прийняття управлінських рішень під час здійснення підприємницької діяльності. Своїми знаннями й досвідом із слухачами радо ділилися викладачі кафедри фінансів, обліку і аудиту НаУОА: докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри Ольга Дем‘янчук; кандидатка економічних наук, старша викладачка, бухгалтерка-практикиня з багаторічним стажем, підприємиця Наталія Ногінова; кандидатка економічних наук, доцентка, помічниця ректора з освітнього менеджменту Юлія Харчук.