У НаУОА відбулася зустріч із представниками ДСНС та поліції

28 вересня 2022 р. у Національному університеті “Острозька академія” відбулася зустріч із представниками поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Студенти змогли відвідати подію у офлайн форматі, а також під’єднатися онлайн. Під час зустрічі майстерка виробничого навчання Острозьких територіальних курсів 3 категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вікторія Радукан розповіла студентам основні правила поводження із вибухонебезпечними предметами. Вона продемонструвала різні приклади прихованої вибухівки, через які найчастіше отримують травми жителі звільнених від загарбників територій. Також студенти отримали покрокову інструкцію як діяти у випадку знаходження таких пристроїв та дізналися про те, які служби повідомляти.