Студенти Острозької академії склали Військову присягу в Національній академії СБУ

26 липня 2022 р. в Національній академії Служби безпеки України відбулось урочисте складання військової присяги на вірність Українському народові. 90 синів і дочок з різних куточків України поповнили лави військовослужбовців та заприсягнулися стояти пліч-о-пліч, обороняючи Батьківщину. Серед випускників були і студенти Національного університету «Острозька академія», які відзначились своєю організованістю й сумлінним ставленням до обраного фаху. Студенти спеціальностей 256 Національна безпека та 081 Право НаУОА мали змогу проходити навчання на військовій кафедрі Національної академії СБУ за напрямом «Організація та ведення інформаційної боротьби».