Співпраця Острозької академії та оперативного командування «Захід» продовжується

У четвер, 9 грудня 2021 р., представники групи міжнародного військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» завітали до Національного університету «Острозька академія». Під час зустрічі тимчасово виконуючий обов’язки начальника групи міжнародного військового співробітництва управління ОК «Захід», майор Сергій Каралаш із помічницею Яною Катрецькою, яка також є нештатною працівницею служби зв’язків з громадськістю управління ОК «Захід», розповіли про свій досвід роботи військовослужбовцями, діяльність оперативного командування «Захід» та поспілкувалися зі студентами. До слова, Сергій Каралаш та Яна Катрецька є студентами спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».