Представники кафедри історії НаУОА відвідали Острозький ліцей №3 та Острозький ліцей №1

Упродовж 7-8 лютого 2023 р. колектив кафедри історії ім. проф. М.П. Ковальського НаУОА завітав до Острозького ліцею №3 Острозької міської ради Рівненської області, а також Острозького ліцею №1. Серед представників колективу – завідувач кафедри історії ім. проф. М.П. Ковальського, кандидат історичних наук, доцент Микола Близняк; заступник завідувача кафедри історії ім. проф. М.П. Ковальського, доктор історичних наук, професор Андрій Смирнов; доктор історичних наук, професор Володимир Трофимович, також доктор історичних наук, професор Віталій Яремчук. Вони розповіли майбутнім абітурієнтам про Острозьку академію, кафедру історії, переваги навчання за спеціальністю 032 «Історія та археологія».