Педагогічна (менторська) практика студентів Острозької академії

Здобувачі ОПП «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови» Національного університету «Острозька академія» під час педагогічної (менторської) практики мали змогу відвідати Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. У рамках практики студенти взяли участь у низці тренінгів від викладачів Інституту, зокрема: «Реалізація принципів Державного стандарту початкової освіти. Компетентнісний підхід: ідеї для реалізації на уроках» – Оксана Лютко; «Оцінювання в новій українській школі – ресурс для розвитку» – Валентина Андрійчук; «Практичний кейс: сучасні освітні інструменти в роботі вчителя іноземної мови» – Олеся Козлишина й Руслана Кушнерук; Освітній потенціал методики «Шість цеглинок» – Оксана Лютко.