Педагогічні працівники закладів освіти Нетішинської МТГ підвищували кваліфікацію в Острозькій академії

24 січня 2023 р. на базі Національного університету «Острозька академія» свою кваліфікацію підвищували педагогічні працівники закладів освіти Нетішинської МТГ. 34 мотивовані й креативні учасниці тренінгу «Можливості використання результатів психологічного профілювання особистості за почерком в практичній діяльності педагогічного працівника» у межах програми підвищення кваліфікації «Основи діагностування особи за рукописними записами (почерком)» разом із тренером Сергієм Гонгало, кандидатом юридичних наук, старшим викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін НаУОА, практикуючим графологом упродовж 6 годин мандрували лабіринтами графології.