Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відкрив науково-практичну конференцію з актуальних питань громадського здоров’я

29 березня 2023 р. міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко разом із ректором Національного університету «Острозька академія», професором Ігорем Пасічником та головою Рівненської обласної військової адміністрації Віталієм Ковалем відкрили міжнародну науково-практичну конференцію «Громадське здоров’я: проблеми та перспективи розвитку». У конференції взяло участь понад 80 учасників (слухачів і доповідачів). Були присутні студенти й викладачі Острозької академії, колеги з Луганського державного медичного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, представники ВООЗ та інші гості.