Доступ до професії адвоката: провідні адвокати Рівненщини у стінах Острозької академії

29 травня 2023 р. студенти ЮК «Pro bono» НаУОА зустрілися з адвокатами Рівненщини: адвокатом, заслуженим юристом України, головою Ради адвокатів Рівненської області, головою АО «Удовиченко та партнери» Сергієм Удовиченком; адвокатом, керівником АО «Волошин і партнери» Леонідом Волошином; адвокаткою, співзасновницею АО «Волошин і партнери» Наталією Кузьменюк-Волошиною. Упродовж 2-х годин студенти мали можливість отримати відповіді на важливі питання щодо інституту адвокатури, а саме: порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту, методики оцінювання результатів стажування для отримання особою свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.